Sylwia Koniuszewska

Dyplomowany doradca zawodowy, coach oraz certyfikowany nauczyciel Hatha Jogi RYT 200. Certyfikowany Project manager i Scrum Master.  Autorka programów i narzędzi rozwoju osobistego i zawodowego.

Wspieram ludzi w ich dobrostanie osobisto- zawodowym. Pomagam w sposób holistyczny zadbać o siebie poprzez łączenie aspektów ciała i umysłu. Wspieram ludzi w rozwijaniu swojego potencjału zawodowego oraz pomagam budować osobisty dobrostan poprzez samoakceptację, życzliwość do siebie i odwagę.

Prowadzę sesje 1:1 w duchu coachingu oraz grupowe warsztaty, relaksacje, zajęcia jogi i kręgi kobiet. Jestem zaangażowana w projekty w obszarze profilaktyki wypalenia zawodowego, redukcji stresu, work-life balance oraz dbania o siebie (selfcare). Na co dzień jestem doradcą zawodowym w Wojewódzkim Urzędem Pracy.  Jestem współzałożycielką Stowarzyszenia holistycznego rozwoju “Kolejny Krok”

Pomagam osobom:
– chcącym bardziej zadbać o sobie, znaleźć równowagę wewnętrzną, work life balance
– chcącym się przebranżowić z sukcesem,
– które myślą o otwarciu swojego biznesu lub mają jakąś pasję na której chcą zarabiać
-– na zakręcie życiowym, w procesie zmiany lub chcącym coś zmienić w swoim życiu
– chcącym rozwijać swoją samoświadomość
– młodym chcącym trafnie wybrać dalszą edukację oraz pierwszy zawód,

Regularnie praktykuję jogę i  mindfulness. Obecnie zgłębiam wiedzę na temat terapii poprzez kontakt z naturą.

W moim warsztacie pracy wykorzystuję  coaching, psychologię pozytywną, narzędzia diagnostyczne do badania potencjału, techniki relaksacyjne: medytacyjno- oddechowe, terapię poprzez ruch i dźwięk, wizualizację.

Swoje ponad 15 letnie doświadczenie zdobyłam przy realizacji projektów IT, HR, edukacyjnych, csr-owych, unijnych, eventowych. Pracowałam w różnych rolach: od członka zespołu po kierownika projektu oraz coacha/mentora.

Moim misją jest wspieranie innych w staniu się osobą, którą chcą być. Swoich klientów przeprowadzam przez cały proces zmiany tak, aby w każdym etapie czuli się z tym komfortowo i spokojnie (przygotowanie, wejście i integracja).